Jeśli chcielibyści Państwo zwiedzić inne miejsca proszę o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów wyjazdu.

WYCIECZKA: OPIS WYCIECZKI: 1 - 4 osoby 5 - 6 osób
AUSHWITZ - BIRKENAU
OŚWIĘCIM
Bliety zakupione przed 10.00 są za Free, ale bez lektora !!!
Kierowca odbiera Państwa z dowolnie umówionego miejsca w Krakowie, czas dojazdu do Oświecimia to ok. 1 godz. 15 min. rekomendujemy aby zacząć zwiedzanie od Muzeum Authwitz (czas zwiedzania 2 - 2.5 godz.) a następnie jedziemy do obozu Birkenau (czas zwiedzania ok. 2 godz.), po zakończeniu możemy jechać na posiłek etc. do centrum Oświęcimia lub wracamy do Krakowa.
Szacowany czas wycieczki max. 7 godz.
300 zł 400 zł
CZĘSTOCHOWA
JASNA GÓRA
Jedno z ważniejszych miejsc kultu maryjnego oraz najważniejsze centrum pielgrzymkowe katolików w Polsce. Po zwiedzaniu Sanktuarium na Jasnej górze, jedziemy do centrum Częstochowy na stary rynek, później zawozimy Państwa do Krakowa pod wzkazany adres.
Szacowany czas wycieczki max. 8 godz.
370 zł 450 zł
DOLINA KOBYLAŃSKA
W BĘDKOWICACH
Kierowca zawozi Państwa do doliny od strony Kobylan, a odbiera na końcu doliny w Będkowicach. Idealne miejsce na krótkie wędrówki wśród drzew oraz urokliwych skał, oraz ulubione miejsce dla młodych wspinaczy, a na obszernych łąkach jest możliwość zrobienia pikniku.
Szacowany czas wycieczki max. 4 godz.
200 zł 250 zł
ENERGYLANDIA
ZATOR
Wyjeżdżamy z Krakowa o 8.30 aby być przed otwarciem Energylandi o godz. 10.00, wracamy po zamknięciu, ale oczywiście na życzenie możemy wracać o dowolnej porze.
Wycieczka na cały dzień !!!
380 zł 450 zł
JASKINIA NIETOPERZOWA
- JERZMANOWICE - OJCOWSKI PARK NARODOWY
Zapraszam do poznania tajemniczego świata nietoperzy ukrytego w korytarzach Jaskini Nietoperzowej oddalonej ok. 30 km od centrum Krakowa, jest to jedna z największych jaskiń Jury Krakowsko - Częstochowskiej o dł. 376 m, w jej wnętrzu można podziwiać efektowne nacieki taki jak m. in. wodospad naciekowy z kropielnicą, ambony oraz olbrzymie kotły wirowe znajdujące się w stropie jaskini. Wśród innych jaskiń znajdujących się w okolicy wyróżnia się wielokością sal oraz największych siedlisk nietoperzy. W okolicy jest także jaskinia wierzchowska, Grota Łokietka oraz nowo otwarta jaskinia ciemna.
Szacowanu czas wycieczki 2,5 godz.
200 zł 230 zł
KAZIMIERZ
NAD WISŁĄ
Wycieczka całodniowa, rynek w Kazimierzu, prom na drugi brzeg wisły Janowiec, spacer wśród wisły, rejs wzdł€ż wisły, zespół zamkowy jako genialny taras widokowy, korzeniowy dół wyrobiony przez wozy konne z kupcami -Turyści opisują przechadzkę wąwozem Korzenny Dół jako niesamowite przeżycie. Trasę spacerową z wystającymi, masywnymi korzeniami drzew niektórzy porównują do świata znanego z powieści Tolkiena.
Szacowany czas wycieczki max. 14 godz.
700 zł 800 zł
MORSKIE OKO
ŁYSA POLANA - RYSY
Wyjeżdżamy o godz. 7.00 i jedziemy bezpośrednio na Łysą Polanę, po zwiedzaniu Morskiego Oka zawozimy Państwa do Zakopanego ( krupówki ), a następnie wracamy do Krakowa.
Wycieczka na cały dzień !!!
500 zł 600 zł
OJCÓW
DOLINA PRĄDNIKA
Ojców to maleńka wioska na dnie Doliny Prądnika, w XIX wieku była wioską uzdrowiskową. To również serce Ojcowskiego Parku Narodowego, oraz należy do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Umiejscowienie osady w tak malowniczych krajobrazach stanowi od lat o wielkiej popularności wśród turystów. "Zamki, jaskinie, malownicze skały i ostańce przyciągają swoją magią... a kto raz tutaj zaglądnie będzie chciał ciągle wracać." Nie lada frajdą jest możliwość zapoznania się z naturalną hodowlą pstrąga, oraz możliwość złowienia i skosztowania w pobliskiej smażalni.
Szacowany czas wycieczki max. 4 godz.
200 zł 250 zł
OPACTWO W TYŃCU
Opactwo w Tyńcu jest najstarszym z istniejących klasztorów w Polsce, usytuowane na wapiennym Wzgórzu Klasztornym nad Wisłą. Oprócz zwiedzania muzeum, oraz dziedzińca warto obejść Opactwo wzdłuż Wisły, gdzie wśród rzeki oraz masywnych skał wapiennych możemy podziwiać malownicze krajobrazy.
Szacowany czas wycieczki max. 4 godz.
200 zł 250 zł
PARK LINOWY
niedaleko TYŃCA
Najbardziej profesjonalny park w okolicach Krakowa z różnymi stopniami przejścia, nie tylko dla dzieci ale także dla dorosłych. Super zabawa dla całych rodzin. Kierowca zawozi Państwa do parku, oraz po dowolnym okresie czasu po wcześniejszym kontakcie tel. odbiera was i zawozi pod wskazany adres.
Szacowany czas wycieczki max. 4 godz.
100 zł 140 zł
PACANÓW
CENTRUM BAJKI IM.KOZIOŁKA MATOŁKA


Szacowany czas wycieczki max. 7 godz.
350 zł 400 zł
SANKTUARIUM ŁAGIWENIKI
ORAZ CENTRUM JPII
Sercem Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach jest kaplica klasztorna z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Faustyny. Obok znajduje się Bazylika która kształtem przypomina okręt i kojarzy się ze współczesną „arką przymierza”, oraz wieża zwieńczona krzyżem o wysokości 76 m, a na 40 m znajduje się taras widokowy z którego można podziwiać panoramę Krakowa. Niedaleko znajduje się także Sanktuarium "...nie lękajcie się" Jana Pawła II. Po zwiedzeniu kompleksu kierowca zawozi Państwa pod wskazany adres.
Szacowany czas wycieczki max. 3 godz.
130 zł 170 zł
STRZELNICA
PASTERNIK
Przed wyjazdem należy dokonać rezerwacji na strzelnicy, kierowca zawozi Państwa oraz czeka tak długo aż będziecie gotowi do powrotu.
shootingcracow.com
Szacowany czas max. 2.5 godz.
120 zł 140 zł
SANDOMIERZ
"NADWIŚLAŃSKI RZYM"
Wycieczka całodniowa. Sandomierz jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, nazwany małym RZYMEM, malowniczo położony na nadwiślańskiej skarpie, która stanowi strome zakończenie Gór Świętokrzyskich. Turyści odwiedzający Sandomierz mogą zobaczyć doskonale zachowany średniowieczny układ urbanistyczny. Umiejscowiony na 7 wzgórzach oraz z wąwozem Św. Królowej Jadwigi, wyżłobiony przez wodę w pokładach lessowych, z roślinnością stepową (m.in. wisienką karłowatą).
Szacowany czas wyjazdu max. 13 godz.
600 zł 700 zł
SPŁYW DUNAJCEM
Spływ zaczynamy od punktu poczatkowego za tamą w Nidzicy ( Sromowce Wyżne ), miejsce zachwyca widokami na Pieniński Park Narodowy oraz na szczyt 3 Korony, trasa spływu wynosi 18 km i trwa 2 godz. 15 min. Trasa kończy się w Szczawnicy z której odbiera Państwa kierowca. Przed lub po spływie warto zwiedzić zaporę oraz Zamek w Nidzicy !!!. Wycieczkę można zrobić razem ze zwiedzaniem Zakopanego w 1 lub 2 dni = 50% taniej !!!
Szacowany czas wycieczki max. 8 godz.
390 zł 450 zł
SPACER W KORONACH DRZEW
SŁOWACJA - BALCHLEDOVA DOLINA
Bielanska Jaskinia, tricklandia,
Szacowany czas wycieczki = cały dzień
500 zł 600 zł
TOR GOKARDOWY
Najlepszy najbardziej profesjonalny tor gokardowy.
http://gokarting.com.pl/
Szacowany czas wycieczki max. 2,5 godz.
130 zł 170 zł
TATRALANDIA
SŁOWACKIE TERMY
Wycieczka jednodniowa, może być połączona ze zwiedzaniem Zakopanego - 50 % !!!.
Szacowany czas wycieczki = cały dzień
500 zł 600 zł
WADOWICE
SZLAKIEM KAROLA WOJTYŁY
Wycieczkę w Wadowicach zaczynamy od Placu Jana Pawła II z domami klasycystycznymi z XIX w. wokół którego znajdują się: Bazylika Wadowicka, Muzeum miejskie, Muzeum Rodzinnego Domu JPII, pomnik Papieża oraz słynna cukiernia z kremówkami. Polecamy także zwiedzić klasztor Ojców Karmelitów Bosych i Sanktuarium św. Józefa "Na Górce" z 1899, oraz klasycystycznego dworu "Mikołaj" (nazwany tak na cześć wójta Mikołaja Komorowskiego) z XIX w.,
Szacowany czas wycieczki max. 6 godz
250 zł 300 zł
WADOWICE
CENTRUM WADOWIC + PARK MINIATUR
Wycieczka jest rekomendowana dla rodzin z dziećmi gdyż po zwiedzaniu Wadowic - Szlakiem Karola Wojtyły, w drodze powrotnej niedaleko Wadowic odwiedzamy Park MINIATUR oraz DINOZAURÓW
Szacowany czas wycieczki max. 8 godz.
300 zł 350 zł
WIELICZKA
KOPALNIA SOLI
Wyjeżdżamy 1 godz. przed wejściem toury do Kopalni , po 3 godz. zwiedzania kierowca zawozi Państwa pod wskazany adres.
Szacowany czas wycieczki max. 5 godz.
160 zł 180 zł
ZAKOPANE + OKOLICZNE MIEJSCOWOŚCI + SPŁYW DUNAJCEM
= CHOCHOŁÓW - KOŚCIELISKO - ZAKOPANE - JASZCZURÓWKA - ŁYSA POLANA - SROMOWCE WYŻNE - SZCZAWNICA
Wycieczka ze zwiedzaniem wielu ciekawych zakatków podhala oraz pienin, najpierw przyjeżdżmy do Chochołowa, jest to malownicza miejsowość ze starą architekturą drewnianych domów, kolejnym przystankiem może być dolina kościeliska a także sanktuarium Matki bożej fatimskiej na Krzeptówkach: Piękne miejsce, wybudowane jako wotum wdzięczności za uratowanie św. Jana Pawła II. Jest tam również ołtarz papieski i fenomenalny widok na Giewont. Kolejnym przystankiem jest centrum Zakopanego - gubałówka, lokalny bazar, krupówki. Następnie jedziemy pod skocznię narciarską "Wielka Krokiew", skąd jest możliwość szybkiego podjechania pod stację Kasprowy, później przejeżdżamy obok słynnej trasy narciarskiej Nosal aby dojechać do jednej z najbardziej znanych kaplic: Jaszczurówka, z przepiękną architekturą góralską, wieloma drewnianymi detalami kultury zakopiańskiej a w oknach umieszczone są wspaniałe witraże z herbami Polski i Litwy. Kolejnym punktem jest Łysa Polana, z której rozpoczynają się wędrówki piechurów na morskie oko. My jedziemy dalej do Miejscowości Niedzica która słynnie z zamku, jeziora z elektrownią wodną a przede wszystkim ze spływem tratwą rzeką Dunjec. Spływ odbywa się dokładnie ze Sromowców Wyznnych, skąd roztacza się piękny widok na górę 3 korony, kierowca po spływie odbiera Państwa z kolejnej malowniczej miejscowości jaką jest Szczawnica, po krótkim czasie na posiłek wracamy do Krakowa.
Szacowany czas wycieczki ok. 14 godz.
650 zł 750 zł
ZAKOPANE
= KRUPÓWKI, GUBAŁÓWKA, KASPROWY
Wycieczka dotyczy zwiedzania okolic centrum Zakopanego - Główną ulica: KRUPÓWKI, GÓRA GUBAŁÓWKA, LOKALNY BAZAR, oraz Wjazd na Kasprowy tylko w okresie jesienno - wiosennym. W lecie tylko z biletami zakupionymi wcześniej. Jeśli jedziecie Państwo z dziećmi istnieje możliwość dodatkowego spędzenia czasu w Gorących Termach Chochołów.
Szacowany czas wycieczki ok. 8 godz.
400 zł 500 zł
ZALIPIE
"MALOWANA WIEŚ"
Zagroda Felicji Curyłowej w Zalipiu i Dom Malarek.
Szacowany czas wycieczki max. 8 godz.
350 zł 400 zł
ZAMEK NIEPOŁOMICE
ORAZ PLANETARIUM NIEPOŁOMICE


Szacowany czas wycieczki max. 2,5 godz.
130 zł 170 zł